Tenisowe wakacje
uczni闚 naszej szko造

 

 

Udane wakacje  tenisowe uczni闚 naszej szko造.

 Piotr Sad這wski, Wojtek Kubitzki, Martyna Banaszczyk, Natalka Kubitzka oraz trener Jacek Banaszczyk
brali udzia w wielu turniejach tenisa ziemnego.

XVII Turnieju Tenisa Ziemnego o puchar "Ignasi闚ki"

Termin i miejsce:

18.06.2017 r. Korty MOSiR w Olecku

Organizatorzy: Miejski Orodek Sportu i Rekreacji w Olecku

S璠zia g堯wny: Bartosz Cieluk

 

Kategoria do lat 12

1. Piotr Sad這wski (SP nr 5 Suwa趾i)

2. Wojtek Kubitzki (SP nr  5 Suwa趾i)

3. Rozalia Mikielska (Olecko)

4. Gabriela Radzewicz (Suwa趾i)

5-6. Konrad Kami雟ki

       Szymon Machnikowski

7-8. Mateusz ζzarski

       Karol Racis

9-12. Kornel Romotowski

         Tymon Ciechanowski

         Natalia Kubitzka ( SP nr  5 Suwa趾i )

         Martyna Banaszczyk ( SP nr  5 Suwa趾i )

13. Dominika liwowska

 

 2 . XXI Turniej Tenisa Ziemnego o "Wielki Tort" piekarni Jana Staniszewskiego

Termin i miejsce: 25.06.2017r., korty miejskie w Olecku.

Organizator: MOSiR Olecko.

S璠zia g堯wny: Robert Markowski

KOLEJNO  KO哸OWA:

Kat. do 12 lat:

1. Piotr Filipkowski (E趾)

2. Szymon Machnikowski (Olecko)

3. Wojciech Kubitzki (SP nr  5 Suwa趾i )

4. Karol Racis (Olecko)

 

3. Mistrzostwa Polski do lat 10  Piotrk闚 Trybunalski sierpie 2017,
Piotr Sad這wski I runda singla i II runda debla.

 

4. Turniej do lat 12 璚zyca ko這 υdzi sierpie 2017, Piotr Sad這wski  V miejsce
w grach singlowych oraz fina gry deblowej.

 5. XIX Turniej Tenisa Ziemnego o puchar Tygodnika Oleckiego

Termin i miejsce:

06.08.2016 r. Korty MOSiR w Olecku

Organizatorzy: Miejski Orodek Sportu i Rekreacji w Olecku

S璠zia g闚ny: Bartosz Cieluk

 

Kategoria do lat 12

1. Piotr Sad這wski (SP nr  5 Suwa趾i )

2. Ignacy ζgowski (Milan闚ek)

3. Antoni Abramowicz (Milan闚ek)

4. Milena Olszewska (Suwa趾i)

 

 6. XVIII Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar

Mi這nika Bia貫go Sportu Lecha Kuranowskiego

Termin i miejsce: 20.08.2017 r. Korty MOSiR w Olecku.

Organizator: MOSiR Olecko   

 S璠zia g堯wny: Bartosz Cieluk

Kategoria do lat 12: 

1. Szymon Machnikowski (Olecko)

2. Milena Olszewska (Siedlce)

3. Wojciech Kubitzki ( SPnr 5 Suwa趾i)

4. Martyna Banaszczyk ( SPnr 5 Suwa趾i)

 

Kategoria OPEN:

 

1. Robert Karniej (Olecko)

2. Adam wirydowicz (E趾)

3. Jacek Banaszczyk ( nauczyciel ZS nr9 Suwa趾i)

4. ㄆkasz Chomicz (Olecko)